Blachy trapezowe

W ofercie TEKAEM znajdziecie państwo najbardziej uniwersalny produkt jakim jest blacha trapezowa.
Blacha ta nadaje się zarówno na dachy jak i na ściany.
Idealnie nadaje się na ogrodzenia – płoty tymczasowe i docelowe.
 
Można ją wykorzystać przy budowie garaży i wiat, ale też przy budowach domów jednorodzinnych i wielorodzinny a także przy budowie hal magazynowych i hal produkcyjnych.
 
Jest to produkt całkowicie ekologiczny, który nadaje się do recyklingu i ponownego przetworzenia.
 
TEKAEM to największy magazyn blachy w Wielkopolsce.
 
Oferujemy od ręki kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych blach dostępnych od ręki z placu jak i na zamówienie pod wymiar

 

Blachy trapezowe to materiał, który idealnie  sprawdza się jako pokrycie dachów. Stosuje się je również ma ogrodzenia budowlane i tymczasowe, płoty, ściany i elewacje. Jej największym atutem jest łatwy i szybko montaż.

Blachy trapezowe występują w różnych grubościach – od 0,4mm do 1,5mm, maksymalna długość to 18m. Produkuje się je w całej palecie kolorystycznej, co daje szerokie możliwości dostosowania się do preferencji Klienta i potrzeb architektonicznych otoczenia, w którym realizowana jest inwestycja. Dzięki temu, że można nadać im różne własności w procesie produkcyjnym – mogą być stosowane jako zarówno jako elementy konstrukcyjne, ścienne, jak i dachowe. Falisty kształt również nie jest bez znaczenia – dzięki niemu uzyskuje się odpowiednią sztywność blachy i unika się odkształceń, na które może mieć wpływ fakt rozszerzalności termicznej materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo blachy trapezowe:

-ocynkowane

-alucynkowe

-powlekane powłokami organicznymi

Te ostatnie cieszą się największa popularnością, ponieważ różnica cenowa nie jest znacząca, a dzięki powłoce organicznej kupujemy produkt trwały, który nie wymaga konserwacji w ciągu nawet najbliższych dziesięciu lat. Dodatkowo – mamy możliwość wyboru koloru spośród całej palety RAL.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności blach na placu (w standardowych wymiarach) oraz składania zamówień na blachy docinane na wymiar w wysokości od 3 do 160mm.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny, zależnej od projektu, zapotrzebowania i miejsca inwestycji.

Cennik Blachy Trapezowej dostępnej na placu