Blachodachówki i blachy modułowe

Dach wieńczy dzieło – to prawda.
 
Ładny dach to tak jak ładny kapelusz – jest to element który nie tylko ma chronić nas, nasz dom, nasze rodziny przed czynnikami zewnętrznymi – także tymi niebezpiecznymi – ale to także element który wyróżnia nasz budynek, powoduje że staje się on ładnym oryginalny i bezpieczny.
Dachy mogą być wykonane z różnych materiałów i w różnych technologiach.
 
W TEKAEM nie tylko możecie zakupić – ale przede wszystkim dowiedzieć się o zaletach i wadach poszczególnych rozwiązań.
 
Dajemy Państwu do dyspozycji doświadczenie z kilkudziesięciu lat pracy na tym rynku w dużych i małych firmach.
 
Z przyjemnością dobierzmy materiały niezbędne do prawidłowego zbudowania dachy.
 
Jeżeli szukacie Państwo dachówki ceramicznej lub betonowej – obojętnie czy szukacie popularnych marek takich jak BRAAS z grupy Monier czy NELSKAMP, czy tez bardziej wyszukanych produktów z manufaktur ręcznych polskich lub zagranicznych – dostarczymy je.
 
Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnych pokryć metalowych – blachy panela na rąbek, płyt warstwowych na nowoczesne stodoły, czy tez tradycyjnych blachodachówek stalowych czy blach modułowych  – znajdziecie to na naszych magazynach.
 
Jeżeli szukacie rozwiązań dla budownictwa przemysłowego – budynków magazynowych, hal, sali gimnastycznych, budynków inwentarskich, magazynów lub warsztatów  – zaproponujemy Wam blachy trapezowe konstrukcyjne lub płyty warstwowe. Mamy w ofercie papy i membrany PVC wiodących producentów.
 
Proponujemy wiedzę i kompletne rozwiązania poparte doświadczeniem, szkoleniami i współpracą z firmami wykonawczymi.
 
Obsługujemy zarówno małe inwestycje – od tych inwestycji na Państwa działkach, aż po wielkie fermy produkcyjne czy magazyny logistyczne.
 
Każdy klient jest dla nas ważny. 
Każdy szczegół Twojej inwestycji jest dla nas ważny.
 
Proponujemy rozwiązania ekologiczne i nowoczesne w promocyjnych cenach.
 

TEKAEM – The future is now

 
Budujemy Twoją przyszłość – bezpieczną, szczęśliwą i dostatnią.

 

Dach i jego pokrycie to bardzo istotne elementy budynku. Rodzaj pokrycia i montaż wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo osób i mienia, więc jego wybór powinien być głęboko przemyślany.

 
Proponujemy Państwo blachodachówkę i dachówkę stalową modułową czołowych polskich producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo także eternit ekologiczny – czyli eternit bez azbestu, płyty włóknocementowe, dachy odwrócone, dachy zielone czy dachy płaskie. Dachy blaszane – dachówki modułowe, blachy janosik, wenecja, dachy zielone i odwrócone – wszelkie pokrycia dachowe blaszane – mogą Państwo u nas zamówić w bardzo dobrych cenach.

Blacha dachówko-podobna – czyli blachodachówka – tak jak sama nazwa wskazuje – to blacha w kształcie dachówki ceramicznej. Najczęściej kładzie się ją na obiekty mieszkalne, ale można się spotkać także z projektami magazynów, produkcji rolnej czy budynkami użyteczności publicznej, gdzie właśnie takie rozwiązanie zostało zastosowane. Dzięki swojemu niewielkiemu ciężarowi (ok 5kg/m2) idealnie sprawdza się w budynkach odrestaurowywanych – gdzie konstrukcja dachowa nie może być nadmiernie obciążona, a nie ma możliwości czy środków na wymianę więźby dachowej. W przypadku zastosowania tradycyjnej dachówki – mielibyśmy nawet ośmiokrotnie większe obciążenie konstrukcji.

Blachodachówka sprzedawana jest w arkuszach o szer, 1000-12000 mm, długość – wedle zapotrzebowania – maksymalnie 6m. Dzięki możlwiości dostosowania wymiarów do potrzeb Klienta – ogranicza się odpad do minimum, a także sam montaż jest szybki i łatwy.

Wykonuje się ją z blachy ocynkowanej i powlekanej powłokami – takimi jak  PVDF, PVC, poliester oraz poliester matt. Możliwości kolorystyczne – zgodnie z paletą RAL – sprawiają, że można dopasować ją do każdego otoczenia i indywidualnych preferencji Klienta.

Innym rozwiązaniem, które Państwu proponujemy – jest dachówka stalowa Panorama. Dach z Panoramą –  to elegancki dach – nawet dla najbardziej wybrednych. Sprawia świetne wrażenie wizualne. Technologicznie to także bardzo dobre rozwiązanie, bo dachówka typu Panorama ma zaprojektowany rowek, dzięki któremu łatwo można dopasować do siebie kolejne arkusze dachówki. Montaż więc jest łatwy nawet dla laików i polega na łączeniu modułowym kolejnych elementów, co a znacznie skraca ten etap inwestycji i ma wpływ na koszty.

Blacha modułowa – czyli modułówka – na stałe jest w naszej ofercie. Mogą Państwo u nas także zamówić blachę janosik, blachodachówkę wenecję, finera i każdy inny rodzaj dachu blaszanego – jak Państwo potrzebują. Proponujemy także rozwiązania dachów zielonych i odwróconych, a także sprzedajemy dachy płaskie i każdy inny rodzaj pokrycia dachowego – jaki tylko Państwo potrzebują. Wiele lat doświadczenia i współpracy z czołowymi producentami sprawia, że możemy negocjować ceny dla Państwa.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania indywidualnej wyceny, zależnej od projektu, zapotrzebowania i miejsca inwestycji.