Kasetony i panele ścienne

Panele ścienne i kasetony elewacyjne – nowoczesne i eleganckie rozwiązanie na prace wykończeniowe przy elewacjach budynków biurowych, użyteczności publicznej, salonów samochodowych czy innych obiektów handlowych. Znajdują też zastosowanie podczas prac modernizacyjnych ocieplenia już istniejących obiektów.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć różnorodne wymiary, kształty, powłoki i kolory kasetonów. Mogą one uzupełniać drewniane, szklane czy aluminiowe elewacje, dzięki czemu architekci także mają pełne pole do popisu i mogą tworzyć unikalne i prestiżowe projekty.

Proponujemy Państwu kasety i panele ścienne najwyższej jakości, których proces produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany. Produkty te posiadają certyfikat CE oraz są zgodne z normą PN-EN 14782:2008. System montażu polega na instalacji kasetonów na pod-konstrukcji, co pozwala na precyzyjne i dokładnie wypoziomowanie elewacji i zapewnienie odpowiedniego dystansu dla wypełnienia go wełną, poliuretanem czy styropianem – w zależności od potrzeb i przeznaczenia.