Witam Cię w naszej firmie – przypuszczam, że trafiłeś do TEKAEM ponieważ jesteś świadomym inwestorem, odpowiedzialnym wykonawcą, lub po prostu interesują Ciebie technologie w budownictwie które pozwalają budować ekologicznie szybko i ekonomicznie.
Jako zespół chcemy wspierać Twoją inwestycje, tak abyś na końcu był zadowolony z własnych decyzji dotyczących wyboru rozwiązań i technologii.

Mamy rozwiązania dla domów jednorodzinnych, pawilonów, kontenerów, hal magazynowych i produkcyjnych, chlewni i chłodni. Wiemy jak wybór materiału wpływa nie tylko na koszt i czas budowy i użytkowania ale też na trwałość czy wydajność Twojej produkcji. Dostarczaliśmy rozwiązania na wymarzony warsztat, garaż, ale też domek na działce.

Mamy dostępne od ręki płyty warstwowe – obornickie – zarówno na budynki inwentarskie jak i chłodnie.

Szanujemy Twój czas- także dostaniesz u nas nie tylko wiedzę i materiał podstawowy – ale kompletne rozwiązania – obróbki zarówno te systemowe jak i indywidualne. Łączniki i wkręty do betonu, stali czy drewna. Uszczelki, uszczelniacze i taśmy. Jednym słowem – kompletne rozwiązanie!

W naszej ofercie znajdziesz płyty izolacyjne PIR wszystkich największych producentów w różnym przedziale cenowym – a najbardziej uznane płyty THERMANO mamy w ciągłej sprzedaży z magazynu.

Jeżeli chcesz by Twój dach był nie tylko szczelny, bezpieczny, ale też wyjątkowo piękny i niepowtarzalny – mamy to. Panorama – oczywiście jak wszystko – dostępna od ręki!!!

Dla rolników oprócz płyt dwuwarstwowych z rdzeniami ze styropianu, poliuretanu czy wełny mamy blachy z filcem antykondensacyjnym. Dzięki zastosowaniu powłoki antysroplinowej DRIP STOP nie musisz obawiać się wykraplania wody – jeżeli natomiast wolisz rozwiązania tradycyjne – to ekologiczny eternit – ekofala czy eurofala – to też Tobie dostarczymy.

Bez względu na to czy potrzebujesz jednej płyty czy 10 tyś m2 jesteś dla nas WAŻNY – i dołożymy wszelkich starań abyś wyszedł zadowolony i polecił nas swoim znajomym.

TEKAEM – The future is now. Zapraszamy do naszych oddziałów bliżej Ciebie – Poznań / Września / Leszno

My już dogoniliśmy przyszłość w technologii budowania nowoczesnych, ekologicznych i tanich budynków – a Ty?