Loading...

PŁYTY WARSTWOWE – BLACHY TRAPEZOWE – IZOLACJE – OBRÓBKI

NIE WIESZ CO WYBRAĆ? ZADZWOŃ TO CI DORADZIMY!

+48 500 807 507

Centrum Taniej Blachy Hurtownia Pokryć Dachowych

Jednym z produktów o najbardziej ugruntowanej renomie w branży budowlanej są płyty warstwowe. Dzięki dużej wytrzymałości oraz stosunkowo niskiej cenie –  jaką oferują producenci, płyta warstwowa przez lata stała się symbolem dobrego produktu, który warto zastosować – nie tylko w budownictwie przemysłowym na dużą skalę – także przy projektach mniejszych i w budownictwie indywidualnym.

Podobną renomą w branży cieszą się również blachy trapezowe, które tak jak płyty warstwowe, stosowane są przy budowie hal produkcyjnych, hal sportowych, obiektów handlowych i rolniczych. Często stanowią tymczasowe ogrodzenie czy wykorzystywane są w gospodarstwie rolnym.

Coraz częściej płyty warstwowe i blachy trapezowe stosowane są także przy konstrukcjach administracyjnych i biurowych. To wszystko za sprawą udoskonalanej oferty producentów, którzy zadbali o wymiar estetyczny materiału. Aktualnie Klient może dobrać niemalże każdy kolor, dlatego można te produkty z powodzeniem zastosować przy konstrukcjach nastawionych na estetykę.

Firma TEKAEM dostarcza całe systemy budowlane do inwestycji opartych o technologię lekkie obudowy. Wykorzystujemy przede wszystkim płyty warstwowe i blachy trapezowe – które z powodzeniem montowane są na ścianach, elewacjach konstrukcji stalowych, na dachach – zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak także w inwestycjach przemysłowych – takich jak budynki inwentarskie (pieczarkarnie, kurniki), chłodnie, magazyny i przechowalnie czy hale biurowe i produkcyjne.

W naszej ofercie znajdą Państwo sandwich panele dachowe i ścienne, wypełnione rdzeniem z wełny mineralnej, styropianu bądź piany poliuretanowej PIR i PUR. Na naszym magazynie stale dostępne są płyty warstwowe w przecenie – które sprzedajemy jako 2 gatunek – błędy produkcyjne, produkty z reklamacji, nieodebrane zamówienia. Mogą Państwo również złożyć zamówienie na płytę warstwową w 1 gatunku – produkowaną na wymiar wg potrzeb Klienta. Zajmujemy się także produkcją obróbek blacharskich oraz pawilonów i kontenerów – służących jako budki strażnicze, wartownicze, pawilony handlowe, biurowe czy budowlane.

Zapraszamy do zakupu blach w arkuszach – płaskich i profilowanych – blachodachówki ,blachy treapezowe i kasetony elewacyjne. Posiadamy w ofercie także blachy w kręgu.

Nasza oferta

Płyty warstwowe Tanie Blachy

Płyty warstwowe – rdzeń z wełny, poliuretanu i styropianu. Pierwszy gatunek – na placu oraz na zamówienia indywidualne. Drugi gatunek – błędy produkcyjne, reklamacje i nieodebrane zamówienia. Duży wybór – niskie ceny!

Tania blacha trapezowa – końcówki serii, 2 gatunek, nieodebrane zamówienia. Blachy w kręgach i płaskie, w arkuszach – profilowane blachy trapezowe ocynkowane i powlekane. Tania blachodachówka. Stały zapas na magazynie – dostępne od ręki! Również zamówienia indywidualne!

Obróbki blacharskie CNC

Indywidualne obróbki blacharskie do 6mb – zajmujemy się produkcją obróbek blacharskich, opierzeń – na wymiar, wg indywidualnych potrzeb. Zapraszam do kontaktu – szybkie terminy, precyzyjne wykonanie na nowoczesnej zaginarce CNC – długości nawet 6m, surowiec od 0,4 mm do 1,25. 

Automatyczna linia CNC pozwala osiągnąć doskonałą precyzję wykonania poszczególnych elementów.

Blachodachówki / płyty izolacyjne

Oferujemy blachy trapezowe oraz blachodachówki na dachy. Kompleksowo dobieramy folie, wkręty, orynnowanie – metalowe, pcv, kominki wentylacyjne i okna dachowe Fakro i Velux. Zapewniamy membrany, piany i silikony do uszczelniania.

Proponujemy nowoczesne płyty poliuretanowe termoizolacyjne do ocieplenia domu i dachu  – ze sztywnej pianki PIR – Thermano i TermPIR. Najlepszy na rynku produkt – do docieplenia ścian, dachów, fundamentów i posadzek.

W ofercie również płyty XPS – STYRODUR